Podivní netvoři

Mbielu-mbielu-mbielu, současný příbuzný stegosaura

7. prosince 2009 v 16:59 | HAAS
V Africe prý přežívá podivný netvor, zvaný Mbielu-mbielu-mbielu (podle domorodeckého jazyka).
Živí se listím jako jeho předci a je to celkově veliké zvíře. Toto zvíře má ale možná už blízko
k vyhynutí, byl několikrát pozorován a dnes už jen zřídka. V překladu znamená "Zvíře s prkny rostoucími na zádech", je vysoký asi 5 metrů. Stejně jako stegosaurovití možná žijí v Africe i jiní dinosauři, potomci těch pravěkých.
O Mbielu-mbielu-mbielu jste se asi moc nedověděli, ale možná více zjistíte na stránce Deinonych ...

Burronjor

2. prosince 2009 v 16:36 | HAAS
Nedávno byla v Austrálii objevena podivná krev. Zvíře, které bylo napadeno se prý bránilo před podivným ještěrem ve velikosti Allosaura zakrslého. Zvíře bylo už před rokem pojmenováno Burronjor a to proto, že první, co se z něho nalezlo byly zbytky dobytka. Podle Maorské řeči toto znamená: "Mrchožrout", slovo "Jor" osel. Takže, mrchožrout oslů. Je to divné a legrační, ale doopravdy je to velice zákeřné zvíře. Mnohokrát ho už viděli farmáři, někteří ale zemřeli strachem nebo jím oněměli...
PROSTĚ, TENTO TVOR JE STRAŠLIVÝ A KRVEŽÍZNIVÝ, TO SI PAMATUJTE!


Doufám, že se Vám článek líbil, a určitě se budu snažit ho rozšířit, protože vidíte, že jsem moc asi nenapsal...

Kongamato (tvor, kterého vyfotili teprve nedávno)...

12. srpna 2009 v 13:12 | HAAS
Kongamato je velice záhadný tvor, který žije v Africe. Je podobný Dimorphodontovi, ale žije dnes. Zatím ho mohli vidět jen afričtí domorodci, ale asi před dvěma týdny ho jedna z výprav vyfotila. Její členové se ovšem s fotkou ještě nevrátili, fotka bude ale v dobrých rukou (doufejme).

Toto všechno ale může zažít potíže.

Kongamato je masožravec s hlavou s tvarem lebky. To asi taky znamená pro domorodce, že je to zabiják, a ne hodný ptáček, který líta v pralesích savan.
Tatzelwurm

7. srpna 2009 v 14:06 | HAAS
Tatzelwurm je zvíře, které dnes údajně žije v Alpách. Docela se podobá kočce, ale má ocas plaza. Je to malý tvor, avšak zabíjet umí. Je to dravec. Predátor. Kdysi zabil sedláka, který se ho lekl. Celý děj probíhal krátce, je však ironií, že se všechno tohle kdysi stalo. Tatzelwurm byl také pozorován z lesní budky, kdy přírodovědci pozorují ptáky. Nikdo se ale s důkazem nevrátil. Pouze jeden přírodovědec dnes žije, ale nemůže to potvrdit. Ostatní, jeho kamarádi brutálně vymizeli ze světa.


Proč je dnes v Alpách pomníček???

Protože dde zemřel právě ten sedlák.
"Potvrzení k tomu nám poskytla samotná kniha zvířat..." říkal vědec Daniel Beastis, když uviděl pomníček, a na něm samotného richtáře. Také rozmazaná fotka byla potvrzením pro život Tatzelwurma.

A tím končí tenhle článek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yetti

6. června 2009 v 11:49 | HAAS
YETTI je velice záhadný tvor... Už mnohokrát viděli lidé jeho stopy. Yetti údajně žije v Himáláji, ale lidé na něj nevěří. Jestliže ale žije, mohl by to být pravěký lidoop Gigantopithecus. Vědci ale stále nevědí, kdo to je. Někteří horolezci dnes tvrdí, že je to medvěd, někteří zase, že je to dvoumetrová "gorila". Avšak gorila by na Himáláji nevydržela, proto by to mohl být zrovna Gigantopiték... A co když taky opravdu žije?


Yettiho předchůdce byl Gigantopithecus blacki, který žil v Číně:
Nessie

7. května 2009 v 13:44 | HAAS
Nessie je vlastně Lochneska. Pravděpodobně dnes žije v jezeře Lochnes. Nedávno ji dva britští cestovatelé natočili na video. Lochneska je dnes přežívající Plesiosaurus. Dnes už však lidé na Nessii nevěří, což tedy znamená, že by těžko mohl prehistorický tvor přežít.
Video dvou britských cestovatelů však ukázalo obrovitou záhadu na jezeře Lochnes.
Podle jedné teorie žije dnes Lochneska proto, že ve Skotsku je veliký záhadný kanál, do kterého byl v té době žijící Plesiosaurus zahnán. Nessie se však stává pořád a pořád více záhadnější.

 
 

Reklama